Aktuálně volné pozice

Správce pojistných smluv

Hledáme kolegu či kolegyni na pozici správce pojistných smluv.

Pravidelné pracoviště:

  • Praha 2 - Vyšehrad

Náplň práce:

  • správa pojistných smluv
  • komunikace se zákazníky
  • komunikace s pojišťovnami
  • aktualizace pojistných smluv zákazníků
  • poradenství zákazníkům v souvislosti s pojištěním
  • příprava výběrových řízení a nabídek na pojištění
  • administrace pojistných událostí
  • vyhodnocování škodního průběhu
  • urgence plateb pojistného

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání, VŠFS obor Pojišťovnictví vítána
  • praxe v oblasti pojištění výhodou
  • znalosti z oblasti práva a odpovědnosti výhodou
  • celkový přehled o postupech a procesech spojených s poskytováním pojišťovacích služeb
  • samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost a preciznost
  • schopnost rychle vstřebávat nové informace
  • proaktivní přístup, kreativní myšlení
  • chuť učit se novým věcem
  • výborné písemné a ústní vyjadřování
  • aktivní znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci
  • zázemí stabilní české společnosti
  • možnost odborného i profesního růstu
  • možnost podílet se na rozvoji týmu a kultury firmy
  • zajímavé zaměstnání v perspektivním odvětví
  • práce v přátelském a stabilním kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci na hlavní pracovní poměr

Nástup:

  • dle dohody

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mail: vkopecka@okgroup.cz