O nás

Akciová společnost OK GROUP, založená v roce 1999, je výhradně českou makléřskou společností bez zahraničního kapitálu. Společnost je ve smyslu zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění dále (jen „ZoDPZ“) registrovaným samostatným zprostředkovatelem u ČNB. Společnost je oprávněna provozovat na základě živnostenského zákona činnost likvidátorů pojistných událostí.

 

OK GROUP a.s. poskytuje kompletní servis v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, zemědělského pojištění, občanského pojištění, pojištění obecního majetku, risk managementu a finančních služeb souvisejících s pojišťovnictvím a finančním poradenstvím.

 

Filozofie naší práce

Více informací

Filozofie naší práce

Filozofie práce společnosti OK GROUP spočívá v pravidelném kontaktu se zákazníkem, sledování jeho potřeb a profesionálním zajištění jeho pojistného zájmu. 

Zkrátka jsme „Neustále v pohybu… …Vaším směrem“.

Jsme leaderem OK HOLDING

Více informací

Jsme leaderem OK HOLDING

Naše společnost je také zakládajícím členem a leaderem silného, společensky uznávaného profesního uskupení OK HOLDING. Jeho členové jsou nezávislými zprostředkovateli pojištění, spoření a investic nebo poskytovateli úvěrů. OK HOLDING patří s předepsaným pojistným cca 2,45 mld. Kč mezi TOP 5 pojišťovacích makléřů v ČR. 

Zaměstnáváme profesionály

Více informací

Zaměstnáváme profesionály

OK GROUP zaměstnává profesionály, kteří řeší individuální požadavky a problémy klientů z oblasti pojištění podnikatelského, zemědělského i pojištění průmyslu a občanů. Odborně kvalifikovaný tým je základem této prosperující společnosti, která si za dobu své existence mezi domácími makléřskými firmami vybudovala dobré jméno.

Jan Maloch

místopředseda představenstva

Ke stažení

Management kvality

Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001:2015

V červnu roku 2017 proběhl úspěšný audit od společnosti SGS Czech Republic, s.r.o. a naše společnost následně získala certikát managementu kvality od mateřské švýcarské společnosti SGS Societé Générale de Surveillance SA.