Soutěž DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU zahájena

V pondělí 1. listopadu 2021 byl zahájen další ročník soutěže DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR. Stejně jako v předchozích letech je i v tomto, již 12. ročníku, jedním z partnerů soutěže společnost OK GROUP a.s.


I letos se otevírá celkem šest soutěžních kategorií a nominace či hlasy je možné zasílat přes webové stránky soutěže www.danar-roku.cz. Nebude také chybět vyhlášení žebříčku největších poradenských firem za uplynulý rok.  Mediální podporu této profesní soutěže zajišťují mimo jiné Komora daňových poradců ČR, Svaz účetních ČR a Komora certifikovaných účetních.


Odborná veřejnost, kterou představují experti a specialisté z daňové oblasti, má v rukou prostřednictvím svých hlasů rozhodování v kategoriích Daňař roku 2021, Daňové naděje roku 2021 a Daňová osobnost roku 2021. Oproti tomu široká veřejnost (bez omezení) může hlasovat v kategoriích Nejlepší lektor/ka v daních, Nejvstřícnější pracoviště finančního úřadu a Nejžádanější zaměstnavatel v daních za rok 2021.


V rámci kategorie ETL Global Největší poradenská firma roku 2021 bude zveřejněn žebříček největších poradenských firem za rok 2021, který se sestavuje na základě několika sledovaných ukazatelů. Sestavení této kategorie podpořila společnost ETL Global.


Nominace je možné zasílat prostřednictvím webových stránek www.danar-roku.cz do pondělí 22. listopadu 2021. Ze zaslaných nominací pak vybere porota tzv. short list finalistů, pro které bude možné hlasovat do 7. ledna 2022. O měsíc později, konkrétně ve středu 9. února 2022, budou výsledky zveřejněny (forma vyhlášení výsledků bude upřesněna v průběhu ledna roku 2022 na webových stránkách soutěže).


Harmonogram soutěže:

  • zahájení 1. listopadu 2021
  • nominace do 22. listopadu 2021
  • ukončení hlasování 7. ledna 2022
  • vyhlášení výsledků 9. února 2022

Více informací naleznete na www.danar-roku.cz.