Rozhodněte, kdo se stane letošním Daňařem roku!

Jako již tradičně v první listopadový den byl i v letošním roce zahájen další ročník profesní soutěže DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR. Stejně jako v předchozích letech je i v tomto, již 13. ročníku, jedním z partnerů soutěže společnost OK GROUP a.s.


I letos se otevírá celkem šest soutěžních kategorií a nominace či hlasy je možné zasílat přes webové stránky soutěže www.danar-roku.cz. Nebude také chybět vyhlášení žebříčku největších poradenských firem za uplynulý rok.  Mediální podporu této profesní soutěže zajišťují mimo jiné Komora daňových poradců ČR, Svaz účetních ČR a Komora certifikovaných účetních.

 

Soutěžní kategorie jsou rozděleny do dvou oblastí. V rámci první oblasti, kam řadíme Daňaře roku, Daňové naděje roku a Daňovou osobnost roku, může hlasovat odborná veřejnost, tj. experti a specialisté z daňové oblasti. Druhá oblast je pak určena pro hlasování široké veřejnosti, kde se bojuje o titul Nejlepší lektor/ka v daních, Nejvstřícnější pracoviště finančního úřadu a Nejžádanější zaměstnavatel v daních za rok 2022.

 

V rámci kategorie ETL Global Největší poradenská firma roku 2022 bude zveřejněn žebříček největších poradenských firem za rok 2022, který se sestavuje na základě několika sledovaných ukazatelů. Sestavení této kategorie podpořila společnost ETL Global.

 

Nominace je možné zasílat prostřednictvím webových stránek soutěže www.danar-roku.cz do úterý 22. listopadu 2022. Ze zaslaných nominací pak vybere porota tzv. short list finalistů, pro které bude možné hlasovat do 9. ledna 2023. O měsíc později, konkrétně ve středu 8. února 2023, budou výsledky zveřejněny.

 

Harmonogram soutěže:

  • zahájení 1. listopadu 2022,
  • nominace do 22. listopadu 2022,
  • ukončení hlasování 9. ledna 2023,
  • vyhlášení výsledků 8. února 2023.

 

Více informací naleznete na www.danar-roku.cz.